En Uygun Teklİfİ Alın

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Adınız
Soyadınız
E-Posta
Telefon Numaranız
Açıklama

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Teminat Kapsamı

Size Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na sahip olarak, ihtiyacınız olduğu zaman özel hastanelerde de tedavi ve muayenenizi olabilirsiniz.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve anlaşmalı tüm sağlık kuruluşlarında geçerli olan ve SGK’nın ödediği tutarların üzerindeki ilave ücretleri karşılayan HDI Size Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilirsiniz.

  • Yatarak Tedavi Teminatı
  • Ayakta Tedavi Teminatı
  • Doğum Teminatı

İhtiyacınıza uygun olan planı seçerek poliçenizi düzenleyebilirsiniz.

  • Plan 1: Yatarak Tedavi Teminatından tüm anlaşmalı sağlık kuruluşlarında limitsiz olarak yararlanabilirsiniz.
  • Plan 2: Yatarak Tedavi teminatından limitsiz olarak, Ayakta Tedavi teminatından da yılda 10 kere olmak üzere anlaşmalı olduğumuz tüm sağlık kuruluşlarında yararlanabilirsiniz.

Size Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Sunduğu Diğer Hizmet ve Avantajlar

  • Yatarak Tedavi Teminatı: Ameliyat, hastane tedavisi, günübirlik tedavi, evde bakım, suni uzuv, acil ulaşım, tıbbi malzeme giderleri için yatarak tedavi teminatından yararlanabilirsiniz.
  • Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesine ilişkin giderler, muayene sonrası yazılan ilaçlar, Hastalığın teşhisi ve tedavisi için tıbben gerekli görülen radyolojik görüntüleme tetkikleri, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri, yardımcı tıbbi malzeme giderleri için ayakta tedavi teminatı sağlanır.
  • Doğum Teminatı: Annelik doğum ve Annelik Rutin Kontrol hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Doğum Teminatından yararlanabilmek için SGK’lık olma zorunluluğu mevcuttur.
  • Ömür Boyu Yenileme Güvencesi: Kesintisiz olarak 3 yıl boyunca sigortalı olan SGK’lı bireylere, yapılacak risk değerlendirmeleri sonucunda size Ömür Boyu Yenileme Güvencesi sağlanır. SGK ile anlaşmalı olmayan sağlık kurumlarında, SGK ile anlaşmalı olan sağlık kurumlarının anlaşma dışında olan branşlarında, SGK ile anlaşmalı olmayan hekimler tarafından verilen hizmetlere ait her türlü giderler kapsam dışındadır

Fiyat Talebiniz Oluşturuldu!

Sigorta uzmanlarımız sizler için en doğru teminatları hzırlayarak sizlere dönüş sağlayacaktır.

   TEKLİF AL